КРОПИВНИЦЬКИЙ

Криза прийшла на кіровоградські підприємства

0

Криза прийшла на кіровоградські підприємства

7 промислових підприємств Кіровоградщини зупинилися, а 11 скоротили обсяги виробництва у зв’язку з фінансовою кризою. В окремих сільськогосподарських підприємствах розміри заробітної платні зменшилися до 500 гривень на місяць.

На сьогоднішній день заводи «Червона зірка», «Гідросила», олександрійська фірма «Віра-сервіс» та багато інших підприємств практикують неповний робочий тиждень і відміняють виплати матеріальних заохочень. В інших комерційних установах також згортаються соціальні програми і знижуються зарплати.

На деяких підприємствах скорочують робітників. За даними «Кіровоград.proUA.com», за останній час на Кіровоградщині роботу втратили понад 1600 чоловік.

Торкнулася криза і місцевих олігархів. Компанія відомого кіровоградського бізнесмена Олександра Табалова «Формула смаку» відклала проект будівництва нового млинарського комплексу на території Черкаського комбінату хлібопродуктів до березня 2009 року. Орієнтовна вартість проекту складає понад 10 мільйонів євро.

У Кіровоградській обласній державній адміністрації створено робочу групу для боротьби з наслідками кризи. Як повідомили «Кіровоград.proUA.com» в управлінні зі справ преси та інформації ОДА, голова облдержадміністрації Василь Моцний пообіцяв «викликати на розмову» тих керівників сільгосппідприємств, які платять працівникам менше 800 гривень на місяць.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus