КРОПИВНИЦКИЙ

Кіровоградська облрада відхилила протест прокурора на передачу угідь Лозінському

0

Кіровоградська облрада відхилила протест прокурора області на п.2 рішення ради 15-ї сесії від 21 березня 2008 року №424 «Про надання мисливських угідь у користування «ТОВ «ТОВ «Мисливське господарство «Голованівське».

Рішення прийнято на 25 сесії ради сьогодні, 24 липня, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com». 

За рішення про відхилення протесту проголосувало 56 із 68 зареєстрованих у сесійній залі.

Водночас рішення передбачає, що, з огляду на рішення державної екологічної інспекції про тимчасову заборонену (зупинення) спеціального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь ТОВ МГ «Голованівське», облдержадміністрація спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства надасть пропозиції щодо подальшого використання мисливських угідь, які надані в користування ТОВ МГ «Голованівське».  

Заступник прокурора області Леонід Лахтюк під час виступу на сесії зазначив, що протест винесено після перевірки документів, які були підготовлені Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, а також подання ОДА на сесію облради. За його словами, під час перевірки виявлено низку порушень законодавства, зокрема, відсутні погодження на передачу в користування Ульяновської та Голованівської райдержадміністрацій, як власників державних земель, які не перебувають в межах сільських та селишних рад, відсутні більшість погоджень власників та користувачів земельних ділянок (паїв). 

Відповідаючи на питання депутатів щодо того, чому перевірки проведені лише зараз, заступник прокурора області зазначив, що отримане прокуратурою рішення №424 не містило порушень, до того ж, жодного звернення депутатів до прокуратури з цього приводу не було. Тому лише після відомих подій в угіддях а також після перевірки з дотримання вимог природоохоронного законодавства користувачем мисливських угідь ТОВ МГ «Голованівське» на вимогу ГПУ ретельні перевірки документації проведено і винесено протест.

Як повідомляв «Кіровоград.proUA.com», у пункті 2 зазначеного рішення сказано: «Надати мисливські угіддя загальною площею 26400 га у користування строком на 15 років товариству з обмеженою відповідальністю “Мисливське господарство “Голованівське” з правом ведення мисливського господарства і користування тваринним світом у межах сільських та селищної ради, зазначених у додатку».

386
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:08

Троллейбусы Кропивницкого будут «следить» за правопорядком

13:13

В Кропивницком копы разыскали пропавшую без вести старушку

12:10

Четыре пожара произошли на Кировоградщине за сутки

11:11

В Кропивницком обнаружили маршрутки-решето

17:11

На Кировоградщине из реки Ингул вытащили тело

Погода
Погода в Кропивницком

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus weblog.com.ua