КІРОВОГРАД

11:35

26.05

В автобусі №274 у Кіровограді не тільки вдарили в обличчя студентку – там ще й порвали журналістське посвідчення (ФОТО)

0

Кондуктор автобусу, який обслуговує маршрут №274 у Кіровограді, порвала журналістське посвідчення оператора Кіровоградської обласної телерадіокомпанії Валерія Лебедя.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомив сам Валерій Лебідь.

«Мені зателефонувала Маргарита, яку вдарили в обличчя в автобусі. Я сів у той самий автобус у районі старої автостанції. Жінка, яка вдарила Маргариту, відмовилася називатися. Я показав своє посвідчення, коли та жінка мені його повертала, підскочила кондукторка і спробувала вирвати посвідчення у мене з рук. В результаті посвідчення розірвалося навпіл», – розповів Лебідь.За його словами, після інциденту він і Маргарита Димитрова написали відповідні заяви в обласне управління захисту прав споживачів та Кіровський райвідділ міліції.

Нагадаємо, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради 27 січня прийняв рішення про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках із 1,25 до 1,75 гривень.

Прокуратура Кіровограда 10 лютого призупинила дію рішення міськвиконкому про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках до 1,75 грн., подавши позов щодо його скасування до окружного адмінсуду області.

Кіровоградські перевізники возять пасажирів у маршрутках по 1,75 грн., незважаючи на судовий позов.

13 січня міський голова Кіровограда Володимир Пузаков дав доручення департаменту транспорту та зв’язку терміново виконати протест прокурора міста на рішення виконкому про погодження тарифу вартості проїзду в маршрутних таксі у розмірі 1,75 грн.
15009
комментарии powered by Disqus
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua